Kaupluse riiulid

POE RIIULITE SÜSTEEM

Kaupluse riiulisüsteemid on iga jaeettevõtte tähtis osa. Need mitte ainult ei aita laoseisu hästi vaadata, vaid muudavad kaupluses olevad tooted ka klientide jaoks atraktiivseks. Lisaks ruumi maksimaalseks muutmisele teevad need vahendid tooted ka visuaalselt pilkupüüdvamaks.

Hästi kujundatud kaupluse riiulisüsteem peaks hõlbustama ligipääsu toodetele, mida soovite näidata. Lisaks peaks see olema nii kujundatud, et klientidel oleks lihtne kaupluses orienteeruda. Näiteks kui vahekäigud on liiga kitsad, võivad ostjad enneaegu lahkuda ja otsida vajalikku toodet. Hästi kujundatud müügiruumi peaks olema ka lihtne puhastada.

PARDUOTUVĖS LENTYNŲ SISTEMA

Kuigi kaupluse riiulisüsteemid peaksid olema esteetiliselt meeldivad, tuleks arvestada ka riiulite otstarbega. Esiteks peaksid need olema funktsionaalsed ja tooteid toetama. Need peaksid olema hõlpsasti liigutatavad ja funktsionaalsed töötajate jaoks. Ideaalis peaksid need mahutama müüdavaid tooteid, kuid neid peab olema ka lihtne hooldada. Lõpuks peaksid need olema piisavalt vastupidavad, et kestaksid palju aastaid. Need riiulisüsteemid suurepäraselt supermarketite vahekäikudesse ja sellel saab välja panna raskeid esemeid.

Kaupluse riiulisüsteem on projekteeritud ja valmistatud vastavalt rahvusvahelistele ehitusnormidele. Riiulitel on GS ohutussertifikaat, mille on väljastanud Saksa TÜV Rheinlandi instituut. See sertifikaat kinnitab, et riiulite kvaliteeti ja ohutust on hinnatud ja kontrollitud vastavalt rangetele Saksamaa ja Euroopa määrustele.

 

GS-i sertifikaatide kaupluste riiulid


MEIE PROJEKTID

LASTE MÄNGUASJADE POODI SEADISTAMINE TAANIS JAOKETI "TOP" UUS POOD SIGULDAS MAIUSTUSTE POOD TALLINNAS, EESTIS ETTEVÕTTE LPB UUE KAUPLUSE AVAMINE "TOP!" ĀDAŽIS
"SALOME TARTU", EESTI JAEMÜÜGIKETT "TOP" - CESIS, LÄTI KARUPOEG PUHH OÜ, JÄRVEKESKUS, TALLINN SIA "KOOL LATVIJA", RIGA/LIGATNE