MEIST

VVN on üks juhtivatest kaupluste ja laosisustuse tootjatest ja tarnijatest Baltimaades ja Skandinaavia riikides, ulatusliku koostöövõrgustikuga kogu Euroopas. Me jätkuvalt kasvame ja areneme, järgides uusimaid suundumusi ja uuendusi, suudame loominguliselt töötada samm-sammul muutuva ja moodsa kaasaegse ühiskonnaga.

Oleme uhked 10 aastase kogemuse ja teadmiste üle, mis on võimaldanud meil luua tugeva ja konkurentsivõimelise ettevõtte, mis on spetsialiseerunud ladustamis-, müügiruumide ja kaupluste sisustuse valdkonnas. Meie toodetud ja tarnitud toodete kõrget kvaliteeti tagavad sertifitseeritud tehased Lätis ja Euroopa riikides.

Kliendile võime pakkuda nii valmistooteid kui ka individuaalseid arendusprojekte. Pakume paigaldus- ja demonteerimisteenuseid nii meilt ostetud sisustusele kui ka kliendi käsutuses olevale.

Miks peaksite valima meid oma koostööpartneriks?
Pikaajaline töökogemus on tõestuseks teadmiseks kliendile õigete lahenduste valikul, tehniliselt suudame tagada kõige sobivaimaid lahendusi , sest tootjatena oleme paindlikud kõige sobivaimate lahenduste võimalustes. Sisustuse tootmisel valime tippkvaliteetseid materjale sertifitseeritud tehastest Lätis ja Euroopas. Tööde teostamiseks oleme valinud oskuslike professionaalide meeskonna. Tänu meie rahvusvahelisele tegevusele, suudame pakkuda püsivat ja stabiilset kaupade valikut ja lühikesi tarnetähtaegu.


MEIST