Turvaline keskkond töötajatele ja klientidele

OHUTU KESKKOND TÖÖTAJATELE JA KLIENTIDELE

Iga päev töötame selle nimel, et pakkuda jaemüüjatele usaldusväärset ja professionaalset tuge, suutes pakkuda parimaid lahendusi, mis aitavad meie klientidel efektiivselt tegutseda ja pikaajaliselt kasvada.

Uute väljakutsete ja reeglite tekkimisel koroonaviiruse ajal pakume lahendusi, mis lihtsustavad turvastandardite täitmist, nii et nii töötajad kui ka kliendid tunneksid end turvaliselt.

Läbipaistvad akrüülist kaitseklaasid kassas parandavad nii klientide kui ka poe töötajate ohutust ja mugavust. Kaitseklaasid tagavad ohutu kauguse kliendi ja kassiiri vahel, pakkudes kassiirile isoleeritud, mugavat ja turvalist töökohta. Klaase saab paigaldada mitte ainult kassadesse, vaid ka teistesse poes asuvatesse klienditeeninduspunktidesse, näiteks tootenäidiste juurde, piirates seeläbi otsekontakte poe töötajate ja klientide vahel.

Maksimaalse ettevaatliku turvalisuse tagamiseks paigaldatakse esikülje, külje- ja tagaklaasid, piirates seeläbi otsekontakte klientide ja töötajate vahel kaupade skaneerimise, ostude tegemise või paralleelsete kassade juures klientidega suheldes.

Klaasid on nii praktilised kui ka läbimõeldud disainilt ning vastavad kaubandusruumide tegelikele suundumustele.

OHUTU KESKKOND TÖÖTAJATELE JA KLIENTIDELE 1
OHUTU KESKKOND TÖÖTAJATELE JA KLIENTIDELE 2
OHUTU KESKKOND TÖÖTAJATELE JA KLIENTIDELE 3


OHUTU KESKKOND TÖÖTAJATELE JA KLIENTIDELE 4

Desinfektsioonivahendi hoidik

Nende tarvikute lihtne ja kiire paigaldamine võimaldab neid paigutada kõikjale oma poodi.

OHUTU KESKKOND TÖÖTAJATELE JA KLIENTIDELE 5

Desinfitseerimisjaam

Kindahoidjaga kontaktivaba desinfitseerimisjaam käte kiireks ja tõhusaks desinfitseerimiseks. Selle ergonoomiline disain võimaldab seda paigutada kõikjale mis tahes pinnal.