Puidust kaubaalused

Puidust aluste kasutamine on muutunud levinud ja efektiivseks lahenduseks erinevates tööstusharudes, kuna need pakuvad lihtsat transpordi- ja hoiustamislahendust erinevate materjalide ja kaupade transportimiseks. Ettevõte VVN on üks juhtivaid puidust aluste turu tarnijaid, pakkudes erinevaid tüüpe aluste, et rahuldada klientide vajadusi ja nõudmisi.

Üheks VVN-i pakutavate puidust aluste eeliseks on nende lai valik. Ettevõte pakub erinevaid tüüpe puidust aluseid, nagu Euro alused (EPAL, EUR, EUR1), Soome alused (FINPAL) ja Inglise alused (tööstusalused). Standardseid alusmudeleid saab ideaalselt kasutada üldkaupade transportimiseks ja hoiustamiseks. Neid saab kasutada erinevates tööstusharudes, näiteks logistikas, toidu- ja joogitootmises või ehituses.

Üheks kõige levinumaks ja tuntumaks tüübiks puidust aluste hulgas on Euro alused. Need alused vastavad rahvusvahelistele standarditele, millele on antud ametlik nimetus EPAL. Euro alused on vastupidavad, stabiilsed ja sobivad laia valiku kaupade transportimiseks ja hoiustamiseks. Need alused on standardiseeritud ja seetõttu ühilduvad paljude kaupade hoiustamise ja transpordi seadmetega.

Teine tüüp, mida pakume, on kotti alused, mida lühidalt nimetatakse FINPAL-ks. Kotti alused on populaarsed mitmesugustes tööstusharudes, näiteks toidu ja joogi valdkonnas. Need on valmistatud kvaliteetsest puidust, mis tagab vastupidavuse ja stabiilsuse. Kotti aluseid kasutatakse sageli ka ekspordioperatsioonides, kuna need vastavad rahvusvahelistele standarditele ja on hõlpsasti ühilduvad erinevate riikide logistikanõuetega.

Kolmas tüüp, mida pakume, on Inglise alused, mida tuntakse ka kui tööstusaluseid. Inglise alused on populaarsed tööstus- ja tootmissektorites, kuna need on äärmiselt vastupidavad ja suudavad kanda suuri koormusi. Inglise alused on suurepärane lahendus, kui vajate raskete tööstuskaupade transportimiseks või tööks, mis nõuab erilist tugevust ja stabiilsust.

Pakume erinevate suurustega puidust aluseid; seoses konkreetse suuruse ja koguse vajadusega võtke meiega ühendust, täites allpool oleva päringuvormi.ÜLDISED SPETSIFIKATSIOONID

Standard Kandevõime LDM (laadimismõõturid)

Kõrgus

Laius

Kõrgus

Kaal

EPAL/EUR, EUR1 (euroalus) 1500 kg 0.4 1200 mm 800 mm 144 mm 25 kg
FINPAL (soome kaubaalus) 2500 kg 0.5 1200 mm 1000 mm 177 mm 25 kg
Tööstuslik (inglise kaubaalus) 2500 kg 0.6 1200 mm 1200 mm 177 mm 25 kg