Liigutatav pehme puutetundliku elektriajamiga riiul

Elektriajamiga mobiilsed riiulisüsteemid


SOFT TOUCH süsteemiga mobiilsed riiulid on tõeliselt uuenduslik lahendus. Üksikute üksuste teisaldamine ei nõua enam füüsilist pingutust. Vajalikele arhiividele juurdepääsemiseks puudutage kergelt paneeli. See on ideaalne lahendus suurte arhiivide jaoks, kui kasutajad kannavad dokumente käes. Riiulid liiguvad sujuvalt ja sujuvalt, mis kaitseb riiulite sisu liikumise ajal asendi muutmise eest.

   Üksikasjalik spetsifikatsioonide kataloog

Elektriajamiga mobiilsed riiulisüsteemid


Funktsioonid

Liigutatav hammaslatisüsteem pakub ülekandevõimalust, kasutades elektrimootorit ja ülekandevõlliga ühendatud käike. Juhtimissüsteemil on järgmised funktsioonid:

  • avamine,
  • blokeerimine,
  • sulgemine,
  • häire,
  • kokkupuude ventilatsiooniga,
  • kasutajakaitse, turvalisus

Siinid riiulite teisaldamiseks

Siinid riiulite teisaldamiseks Mobile shelving systems have galvanized rails with a height of 12 mm. The rails are attached to the floor The track is anchored to the floor with screws. The transfer chains have an anti-tilt system that prevents tipping over. An optimally selected number of rails ensures smooth and easy movement of units.

Metallist raam

Metallist raam Raam on valmistatud terasprofiilidest, pulbervärvitud RAL 7035 värvitoonis. Raam on varustatud spindlite ja malmratastega. Kasutuskvaliteedi parandamiseks on ratastel kuullaagrid. Raamid on varustatud kummist kauguspuhvritega, et vältida klotside libisemist. Liigutatavad nagid pakuvad ülekandevõimalust elektrimootori ja ülekandevõlliga ühendatud hammasrataste abil.


Riiuli kandvad seinad

Riiuli kandvad seinad Kandev sein on valmistatud pulbervärvitud terasest, perforeeritud iga 25 mm järel. Seega saab riiuleid reguleerida mis tahes soovitud kõrgusele. Üksuste täiendava jäikuse tagamiseks kasutatakse põikkinnitusi.


Riiulid ja külgpaneelid

Riiulid ja külgpaneelid Riiulid on valmistatud terasest ja varustatud vaheseintega, mis takistavad dokumentide liikumist teistele riiulitele. Riiulite kandevõime on 40 kg või 80 kg (valikuline). Juhtpaneeli poolne eesmine kandev sein on kaetud dekoratiivpaneeliga. Nimesiltide jaoks on ruumi kogu paneeli laiuses.


Turvalisus

Turvajuurdepääs Riiulid on kujundatud nii, et nende liikumist on võimalik spetsiaalsete klahvidega blokeerida. Juurdepääsu konkreetsetele üksustele saab piirata konkreetse võtmega töötajatega. Riiulitel on sisseehitatud ööpositsioneerimisvõimalus. Kõik seadmed liiguvad, et tagada nendevaheline võrdne vahemaa, samuti pakkuda hoiustatavatele asjadele täiendavat ventilatsiooni. Seadmed on varustatud elektrilise ülekoormuskaitsega, mis reageerib liikumise ajal tekkivatele takistustele. Samuti on nagid varustatud passiivse turvasüsteemiga, mis võimaldab kasutajatel vaadata avatud vahekäiku enne selle sulgemist.


Kontrollpaneel

Mobiilsete riiulite juhtpaneel Süsteemi liigutatakse iga seadme esiseinal asuva juhtpaneeli kaudu. Samuti on võimalik liigutada kõiki seadmeid ühe juhtseadmega. Juhtpaneel võimaldab näidata liikumissuunda ja läbipääsu avanemist. Konkreetse seadme avamine ja sulgemine toimub lihtsalt juhtpaneeli nuppu vajutades. Paneel on varustatud signaaldioodide süsteemiga, mis teavitab süsteemi rikkest. Hädaolukorra ja signalisatsiooni asukoha ja tüübi määramiseks on loodud ka lisajuhtimistarkvara.
Kontrollpaneel Turvatarkvara


Mobiilsete riiulisüsteemide tarvikud

Mobiilsete riiulite valgustussüsteem Valgustus on elektrooniliselt juhitav ja töötab ainult töötajate poolt parajasti kasutuses oleva seadme kohal. Tuli lülitub automaatselt sisse, kui läbipääsu avatakse ja kustub, kui see suletakse, ning tarkvara võimaldab kasutajal määrata aja, mille möödudes valgus kustub.
Mobiilsete riiulite võrepaneel Võrkpaneelide süsteem maalide turvaliseks säilitamiseks.
Väljatõmmatavad raami tüüpi sahtlid Väljatõmmatavad raami tüüpi sahtlid hõlbustavad juurdepääsu dokumentidele.


Mobiilsete riiulisüsteemide spetsifikatsioon

Kõrgus

2019 mm

2394

Riiuli laius 1000 mm 750
Riiuli sügavus 300 mm
Riiulite arv sektsioonis 5, 6 või 7 riiulit + 1 ülemine riiul tolmukattena
Riiulitevaheline ruum 350 mm
Kõrguse reguleerimise valik
Iga 25 mm
Riiuli maht 40 kg 80 kg (soovi korral)
 Liikumismehhanism Elektriline


Lisavarustus
Riiuli vaheseinad/eraldajad;
käepideme lukustus-/lukustusmehhanism;
väljatõmmatav sahtel ja raam (ainult 370 mm sügavuste riiulite puhul);
Sissetõmmatavad/pikendatavad riiulid ;
Traatvõrk raamidele, maalidele jms garderoobiriiulite riputamiseks või paigaldamiseks.

Mobiilsete riiulisüsteemide spetsifikatsioon


Soft Touch elektriajamiga kontoririiulid


Elektrilised kontoririiulid on väga tõhus lahendus, mis hõlbustab oluliselt kontorimööbli vahetamist ja selle kaasajastamist. Tänapäeval on büroopindade kujundamisel juhtival kohal paindlikud lahendused. Spetsiaalsete ruumide asemel pakume mobiilseid kontoririiuleid, millel on mitmekülgne rakendus.
Mobiilsete kontoririiulisüsteemide kasutamine pole mitte ainult lihtsam ja odavam kui vaheseinte ehitamine, vaid neid saab ka laiendada vastavalt ruumide muutuvatele vajadustele.
Võimalik luua sotsiaalne ruum koos riidekappide ja kingariiulitega. Viimasel statsionaarsel osal on polsterdatud iste, kus töötaja saab puhkepausi ajal lõõgastuda, helistada või kohvi juua. Elektriajamiga lükandustega kontoririiulid, mida on täiendatud polsterdatud elementidega, on uuenduslik soovitus terviklikuks kontoriruumi paigutuseks.

Soft Touch elektriajamiga kontoririiulid


Kontori mobiilsete riiulite tehniline spetsifikatsioon

Kõrgus 1500
Koos 1000 1500 2000
Sügavus 600 800
Täiustatud konstruktsioon Pind on kaetud 16 mm paksuse spoonitud servadega MDF plaadiga, riiuli korpus on valmistatud 0,6-0,8 mm paksusest terasplekist, kapiuksed on valmistatud 16 mm paksusest MDF plaadist ja 0,8 mm paksusest terasest leht, esiseinad on valmistatud 1,0 mm paksusest teraslehest, riiulite esi- ja tagaosad on polsterdatud.
Täiustatud kokkupanek ~725mm laiused lamellustega kapid, mis on varustatud ~300mm ja ~400mm sügavuste metallriiulitega, paigaldatav mõlemale küljele, riidenagi, ~300mm ja ~400mm sügavused MDF või metallist ustega kapid, mõlemal paigaldatavad sektsioonid küljed, sahtel failikastide jaoks, riiulid reguleeritavad iga 25 mm järel, ~450 mm kõrge polsterdatud iste
Ümberpaigutamine Elektriajam, jõuallikas on asetatud siinile, sektsioone saab liigutada suvalisele kaugusele, ajami ülekanne kasutab väikese võimsusega elektrimootorit ja veovõlliga ühendatud hammasrattaid.
Elektrivarustus Rack-paigaldise toiteallikaks on 230 V AC/16A, kõik juht- ja ajamielemendid saavad toite max. 24 V alalispinge.
Haldamine Skārienvadības panelis, kas novietots uz katras sekcijas priekšējās sienas, vadāms ar pogām, kas norāda sekciju kustības virzienu un koridora atvēršanu, papildu plauktu vadības programma, lai noteiktu un signalizētu bojājuma vietu un veidu.</ td>
Juhtpaneeli funktsioonid - avamine, - lukustamine, - lähtestamine, - rikke indikaator, - hajutamine, - ventilatsioon, - töötajate kaitse, - ohutus
Rööbastee Põranda külge poltidega kinnitatud tsingitud siinid.
Ohutus Süsteemi ülekoormuse tuvastamise funktsioon, - riiuli peatamise funktsioon 30 kg takistuse korral - ülekoormussüsteem (elektriline), reageerib voolu suurenemisele elektriahelas, kui sektsioonide vahel tekib takistus.
Muud funktsioonid Öine positsioneerimise funktsioon, mis võimaldab riiulid teatud ajal ventilatsiooniks keerata.