Intelligentne riiul

Intelligentne riiulisüsteem

Intelligentne riiulisüsteem muudab täielikult toodete haldamise poes. Intelligentne riiul pakub enneolematuid analüütilisi võimeid, mis aitavad poes inventuuri haldamist optimeerida. Meie nutikad riiulid mitte ainult ei anna teavet laovaru taseme ja müügi kohta, vaid eelkõige pakuvad palju kasulikku teavet, mis saab toetada äriotsuste langetamist.

Koos intelligentsete riiulitega pakume kõikehõlmavaid mobiilseid lahendusi, mis võimaldavad reaalajas müügandmete kogumist ja analüüsimist, näiteks millistel päevadel või tundidel ostavad kliendid toodet, millises poe asukohas, milline mõju on digitaalsel reklaamil klientidele, milliseid brände või pakendeid kliendid eelistavad.

Lisaks saame määrata, mitu korda toode võeti riiulist välja ja pannakse tagasi. Saame jälgida klientide reaktsioone erinevatele ostuvõimalustele ja reklaamikampaaniatele. Tänu meie poolt pakutavatele andmetele saate toetada poe või kaubandusteenuste juhtimist, mis mõjutab töö ja kulude efektiivsust ja optimeerimist.

Tänu digitaalsele reklaamsüsteemile saavad intelligentsete ekraanide abil suhelda kaupluse kliendiga ja anda teavet toote kohta või soovitada täiendavaid tooteid.

Väga oluline toodete segment, mis on varustatud intelligentsusega, on "külm tsoon" (külmladu, külmikud), mis on jaemüügikettide ja paljude FMCG tootjate jaoks kriitiline.

Integreerime oma lahendused seadmete struktuuri sekkumata, eemaldades standardriiulid ja seejärel paigaldades meie süsteemi, mis muudab riiulid analüütilise süsteemi osaks ja annab seejärel täieliku teabe toodete inventuuri ja müügi kohta. Tänu meie lahendustele saame täieliku teabe temperatuuri kohta igal riiulil.

Vastavalt vajadustele on meie tooted varustatud täiendava LED-valgustuse ja multimeediumekraanidega, nii et teenus ja turundussisu ning valgustus toimuvad kaugjuhtimisega.

Integreerime kõik meie intelligentseid süsteeme kuvaseadmetesse vastavalt klientide ootustele.

DIGITAALNE MUUTUS KAUBANDUSES

JUHTUMIUURING | NÄIDE